Anasayfa > Medya > Basın Bültenleri > Arıza Onarım Bakım Merkezi
Arıza Onarım Bakım Merkezi

Toro​slar EDAŞ yeni operasyon merkezleri ile hizmet ağını genişletiyor

Müşterilerine kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Toroslar EDAŞ, Mersin'de yapımı tamamlanan Arıza Bakım Onarım Merkezi'nin ve yenilenen Operasyon Merkezleri'nin açılışını gerçekleştirdi. 

Toroslar EDAŞ, Mersin'deki yaklaşık 1 milyon müşterisinin elektrik tedariği alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, değer yaratmak, fiziksel ve dijital kanallar üzerinden yeni projeleri hayata geçirmek üzere çalışmalarına devam ediyor. Müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Bozyazı'da yeni bir Arıza Bakım Onarım Merkezi'ni kullanıma açan Toroslar EDAŞ, Anamur ve Mut ilçelerindeki iki yeni Operasyon Merkezi'ni de yenileyerek bölgedeki yatırımlarını sürdürdü. 20 Nisan 2018'de gerçekleşen yeni Operasyon Merkezlerinin açılış törenine katılan yerel yöneticiler ile birlikte Toroslar EDAŞ üst yönetiminden Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar, Toroslar EDAŞ Dağıtım Direktörü Mehmet Kayacı, Toroslar EDAŞ Mersin Bölge Müdürü Tayfun sevindik katıldı.​ 

Açılışta konuşma yapan Enerjisa Dağıtım Şirketleri Genel Müdürü Murat Pınar, 'En büyük hedefimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, her zaman daha iyisi için çalışmak. Bu doğrultuda operasyonel mükemmellik bizim için büyük önem taşıyor. Müşteri odaklı yaklaşımımızın sonucu olarak bölgedeki yatırımlarımızı, hizmet kalitemizi daha üst seviyeye çıkarabilmek için ekiplerimizin çalışma koşullarını kolaylaştırıp, operasyonlarımızı hızlandıracak şekilde sürdürüyoruz.  Bölgemizde hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizi dinlemeye ve Operasyon ve Bakım Onarım Merkezlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.' Dedi. 

Toroslar EDAŞ, açılışlarını gerçekleştirdiği operasyon merkezlerinde, arıza bakım onarım, aydınlatma, kaçak kullanım ile mücadele, endeks okuma, enerji verme/kesme, sayaç operasyonları, yeni bağlantı, yatırım planlama, kamulaştırma, yapım işleri ve enerji izinleri gibi işlemler ile müşterilerine hizmet verecek. 

Yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için çalışmalarını sürdüren Toroslar EDAŞ, hizmet ağı ve kalitesini de her geçen gün arttırıyor.​