Anasayfa > > > Sosyal Sorumluluk Yaklaşımı
Sosyal Sorumluluk Yaklaşımı
​​​​

SOSYAL SORUMLULUK YAKLAŞIMI

Toplumda sürdürülebilir değer yaratmayı hedefleyen Toroslar EDAŞ, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri için Çevre, Eğitim ve Enerji temalarını işleyerek bu alanlarda sosyal faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hayata değer katmak için hizmet veren Toroslar EDAŞ, temiz bir doğa ve sürdürülebilir enerji bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Sosyal sorumluluk yaklaşımı doğrultusunda eğitim, kültür, sanat, çevre ile spor alanlarında hayata değer ve enerji katmayı görev edinmiştir.

Toroslar EDAŞ, kurumsal sorumluluk anlayışı ve tüm iş süreçleri ile şirket kültürünü bütünsel bir yaklaşımla ele almaktadır. Şirket çalışanları tarafından gelen önerileri ve toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, kurumsal sosyal sorumluluk faaliyet alanları dışındaki özel durumlarda da varlık göstermektedir.

Şirketlerin en önemli başarısı, doğru bir şekilde hayata geçirilen sosyal sorumluluk projeleridir.  Toplumda sürdürülebilir değer yaratmayı hedefleyen Toroslar EDAŞ, kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde Çevre, Eğitim ve Enerji temalarını işleyerek bu alanlardaki sosyal faaliyetlerini görev bilinciyle sürdürmektedir.​