Anasayfa > > > ADANA’DA AYDINLATMA BAKIM KAMPANYASI
Adana’Da Aydinlatma Bakim Kampanyasi

ADANA'DA AYDINLATMA BAKIM KAMPANYASI

Toroslar EDAŞ Adana'nın daha aydınlık olması için kapsamlı bir aydınlatma kampanyası başlattı. Yürütülen kampanya ile tüm şehrin aydınlatmaları ve ana bulvarlar daha aydınlık bir yapıya kavuşuyor.

Toroslar EDAŞ, Adana'da ortalama yaşı 35 yıl olan elektrik şebekesinin daha sağlıklı ve modern bir yapıya kavuşması için yürüttüğü bakım, onarım ve yatırım çalışmalarının yanı sıra, bölgenin daha aydınlık bir yapıya kavuşması için bölgenin daha aydınlık bir yapıya kavuşması için belediye ile koordineli bir şekilde çalışarak tüm aydınlatmaları ihtiyaçlar ve bir plan paralelinde gözden geçirerek yanar hale getiriyor.  

Adana'nın tamamına yönelik yapılan bakım kampanyası ile kapsamında dış etkenler nedeniyle kırılan ve kullanılamaz duruma gelen armatürler yenileriyle değiştirilmek ve bakımları yapılmak üzere çalışmalara başlandı. Yapılan bakım çalışmaları sayesinde daha verimli bir aydınlatma sağlanmış olacak.

Yüzde 70 oranında çalışmaları tamamlanan kampanyanın ardından bakım ve onarım çalışmaları periyodik bir şekilde devam edecek.

Kampanya kapsamında neler yapılacak?

·       Aydınlatma ihtiyacı olan 1.500 noktaya yeni armatür montajı yapılacak.

·       Yanmayan durumdaki 2.500 adet armatür yanar hale getirilecek.

·       Adana genelinde 61,4 km'lik cadde ve bulvardaki aydınlatma sistemine bakım ve onarımı yapacak.

·       193 mahalle ve köyün aydınlatması gözden geçirilerek bakım yapılacak.

 

Toroslar EDAŞ, hedefleri doğrultusunda, sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyonel iyileştirmeleri hayata geçirmeye ve bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam ediyor. Adana genelinde 2015 içinde tamamlanacak projeler hayata geçtiğinde elektrik şebekesinin daha modern bir yapıya kavuşacak.