Anasayfa > > > Sayaç Bedeli Geri Ödeme Başvurusu
Sayaç Bedeli Geri Ödeme Başvurusu


*

*

*

**


Açıklama: Buradaki kişi sayısı, yapıyı/bağlantı hattını finanse ettiğini beyan eden, bunu inşaat sözleşmesi üzerinde belgeleyen taraftaki, gerçek/tüzel kişi sayısıdır. Temsile yetkili gerçek/tüzel kişilerin kendi içlerindeki şirket ortaklıkları burada belirtilmemelidir


Buradaki kişiler yapıyı/bağlantı hattını finanse ettiğini beyan eden, bunu noter onaylı inşaat sözleşmesi üzerinde belgeleyen taraftaki, gerçek/tüzel kişilerdir. Temsile yetkili gerçek/tüzel kişilerin kendi içlerindeki şirket ortaklıkları burada belirtilmemelidir.

Kişisel Bilgiler


Ödemenin başarıyla gerçekleştirilebilmesi için lütfen ilgili muhataba/yatırımı yapan/finanse edene ait bir IBAN bilgisi giriniz. Aksi takdirde ödeme gerçekleştirilemeyecektir.
Ödemenin başarıyla gerçekleştirilebilmesi için lütfen ilgili tapu sahibine ait bir IBAN bilgisi giriniz. Tapu da yazan isim ile IBAN sahibinin isim ve soy isminin uyuşmaması halinde ödeme gerçekleştirilmeyecektir.

Her bir finansman ortağı için bilgi girişini eksiksiz/hatasız tamamlamanız gerekmektedir. Vermiş olduğunuz mail adresi ve telefon bilgileri aracılığıyla tarafınıza bilgilendirmeler yapılacaktır.
Bilgi girişini eksiksiz/hatasız tamamlamanız gerekmektedir. Vermiş olduğunuz mail adresi ve telefon bilgileri aracılığıyla tarafınıza bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kişisel Bilgiler Ortaklık Oranı % TC Kimlik No İsim Soyisim Şirket Unvanı Vergi Kimlik No Adres (Yazışma Adresi) Cep Telefon No Email IBAN Adi Ortaklık SözleşmesiYapının finansmanını karşıladığını belirttiğiniz gerçek/tüzel kişi adedi kadar kişisel bilgiler ekranında bilgi doldurulması gerekmektedir. Her bir hak sahibi için bilgi girişleri tamamlandığında sayfanın altındaki “Devam Et” tuşuna basabilirsiniz.


Bu bölümden ilgili tesise ait tapuyu ekleyebilirsiniz. Tapu mevcut değilse ödeme yapılamayacaktır.

*